מסלולים התנסותיים

תקשורת וקולנוע

מגמה זו תופעל ע"י "קאט תקשורת – שמוליק מזרחי"

תחום התקשורת, הטלוויזיה והקולנוע בקרב בני הנוער הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות. בלימודי העשרה בתחום התקשורת והקולנוע התלמידים יקבלו את כל הידע והכלים הנחוצים להצלחה, החל מהיכרות מעמיקה עם עולם התקשורת והאינטרנט של ימינו על שלל האסכולות הקיימות ועד התנסות ממשית מול מצלמה, זוויות צילום ומבע קולנועי, יצירת טריילרים ופרסומות בטלוויזיה, איפור בסדרת טלוויזיה, סדנת חדשות, ראיון בטלוויזיה ועבודת העיתונאי.

שיטת הלימוד משלבת הקניית ידע תיאורטי ורכישת מיומנות מעשית בעולם התקשורת, בדגש על התפתחותו האישית של כל תלמיד ועידוד יצירתיות.

  יזמים צעירים

מגמה זו תופעל ע"י מנחים מטעם "ארגון יזמים צעירים ישראל". ארגון זה הוא בעל אג'נדה חינוכית וניסיון מוכח משמעותי במערכת החינוך המכשיר בני נוער, סטודנטים ומורים ליזמות עסקית, יזמות חברתית, חדשנות טכנולוגית ולסטארטאפים.

במסגרת התוכנית, התלמידים יתנסו בהקמה וניהול של חברת סטארטאפ, תוך חשיפה לתכנים של יזמות וחדשנות טכנולוגית, איתור בעיות וחתירה לפתרונות חדשניים. נכין אותם לעולם העבודה "החדש" ונקנה להם כלים ומיומנויות יזמיות להצלחה. בכך, נביא לידי ביטוי את הכישורים והכישרונות הטמונים בהם ונייצר בבית הספר ובקהילה אקוסיסטם יזמי חינוכי.

קישורים מהירים

פייסבוק ביה״ס